Ми працюємо

Пн-Пт 9:00 - 22:00

Система захисту від потопу

Показано 2 з 2 результатів

Система захисту від протікання води NEPTUN PROFI WIFI ½

()

 1. Діаметр труби: 1/2 дюйм
 2. Живлення: 12 В
 3. Виробник: NEPTUN (Росія)
 4. Гарантія: 6 років

Наявність: На складе

14800 грн

Система захисту від протікання води NEPTUN AQUACONTROL ½ lite

()

 1. Діаметр труби: 1/2 дюйм
 2. Живлення: 220 В
 3. Виробник: NEPTUN (Росія)
 4. Гарантія: 4 років

Наявність: На складе

4816 грн

Показано 2 з 2 результатів

Система захисту від протікання води в квартирі/домі, на складі/в офісі

Затоплення в приміщенні виникає зазвичай через проблеми з системою водопостачання. При відсутності людей у тій самій квартирі чи на складі, уникнути пошкодження майна не вдасться. Запобігти подібним наслідкам можна із системою захисту від протікання води. Придбати сучасну систему за вигідною ціною та отримати доставку у будь-який регіон України можна в інтернет-магазині «Pol5».

Перевага такого пристрою — в наявності датчиків. Як тільки система захисту від протікання води виявляє вологу на поверхні підлоги, подача води автоматично припиняється. Як тільки пошкодження будуть виправлені, відновити подачу достатньо натисканням кнопки на контролері.

 

Система захисту проти затоплення: технічні характеристики

Забезпечити цілісність системи водопостачання в будь-якому приміщенні допоможе спеціальний клапан від протікання води. Клапан слугує не тільки для перекриття водопостачання, але й діє як сигнал при появі вологи.

Система захисту проти потопу є двох видів. Продається у вигляді провідної системи і автономної (на батарейках). Працює за дистанційним принципом: сигнал подається з датчика на модуль управління. Є також сучасні моделі, що функціонують по технології «розумний будинок». Як результат — при настанні аварійної ситуації подають сигнал на смартфон господаря.

Комплектуючими оригінальної системи захисту від затоплення є:

 1. Модуль управління.

 2. Датчики вологи (від 2 до 20 шт.).

 3. Шарові крани з електроприводом (2 шт.).

Різновиди моделей системи проти протікання в квартирі, будинку, офісах, на складі і т. п., дозволяють працювати пристрою з більш як 6 кранами. Всього лиш 18–20 секунд потрібно приладу, щоб виявити протікання/появу вологи і відімкнути постачання води. 

Система проти затоплення квартир не дасть приладу зіпсуватись через наліт. Все завдяки автоматичному повороту кранів, який відбувається до 2-ох разів на місяць. 

Встановити систему від протікань можна з допомогою сантехніка. Робота спеціаліста займе від однієї до трьох годин часу.

 

Інтернет-магазин «Pol5»: широкий вибір систем захисту від потопу

Шукаєте, як захистити свій будинок чи офіс через раптове затоплення приміщень? В нашому інтернет-магазині ви знайдете найкращі та недорогі прилади європейських виробників. Зробивши замовлення на суму від 2000 гривень, доставка по Україні за наш рахунок. 

Крім того наші покупці отримують:

 1. Гарантію на систему захисту проти затоплення до 24 місяців.

 2. Можливість замовити встановлення приладу (виїзд спеціаліста на об’єкт).

 3. Кращий європейський товар по вартості нижчій, ніж у конкурентів (на 10%).

Завжди раді новим клієнтам, регулярно робимо знижки для постійних замовників. Отримати більш детальну інформацію про систему захисту від протікання води, доставку, оплату можна по телефону у наших менеджерів. Замовляйте зворотній зв’язок і наші спеціалісти зв’яжуться з вами на протязі дня. Купуйте прилад в інтернет-магазині «Pol5» — захистіть себе та свої близьких від несподіваного затоплення приміщень.